BOK Lipnica Wielka 567 Pon -Śr- Pt: 9.00 -17.00
Telefon 533 666 999

O NAS

Firma RANET powstała w marcu 2009 roku w odpowiedzi na duże zainteresowanie fachowymi usługami informatycznymi, oraz zapotrzebowaniem na szerokopasmowy dostęp do Internetu. Koncentrujemy swoje działania na świadczeniu usług dostępu do Internetu  na terenie Orawy, ale także współpracujemy i wykonujemy swoje usługi informatyczne  dla różnych firm z poza regionu.

NASZA MISJA

Misją naszej firmy jest dostarczanie wysokiej jakości usług dostępu do Internetu na terenie Orawy. Dążymy do maksymalnej satysfakcji naszych klientów poprzez zaspokojenie ich potrzeb na niezawodny i szybki Internet. Walczymy o to aby mieszkańcy Orawy nie stali się społecznością wykluczoną cyfrowo z powodu słabej infrastruktury telekomunikacyjnej i trudnych warunków położenia geograficznego.

CELE FIRMY

Jak każde przedsiębiorstwo, tak i nasze ma swoje cele, do których uporczywie dąży. Oprócz celów ilościowych ściśle określonych w wewnętrznej strategii rozwoju, posiadamy i realizujemy cele jakościowe, które głównie skierowane są ku naszym klientom. Ze względu na to, że preferujemy otwartą wizję naszej firmy, podzielimy się niektórymi z nich:

Wysoka jakość świadczonych usług 

Wiemy, że zadowolony klient to szczęśliwy klient. Dlatego wykonując każde nasze zlecenie, staramy się aby wszystko było wykonane z najwyższą starannością. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie naszych klientów dotyczące naszej oferty. Dajemy naszym klientom bezpłatnie możliwość sprawdzenia usługi.

Nastawienie na klienta 

Każdy z nas jest człowiekiem. Stosując politykę nastawioną na klienta, traktujemy go jako równego sobie. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, ale nie uważamy się za alfę i omegę we wszystkich pozostałych dziedzinach. Kiedy przychodzi do nas klient zawsze staramy się zaoferować usługę dopasowaną do jego potrzeb.

Odpowiedzialność społeczna 

To co nasz otacza wpływa na nas. Wiele firm skupionych jest tylko i wyłącznie na zyskach zapominając czasem o otaczającym ich świecie. Działając na rynku lokalnym, czynnie uczestniczymy w życiu publicznym. Jeśli jest to możliwe, staramy się podejmować inicjatywę w dziedzinie pomocy dla dzieci o czym może świadczyć czynna pomoc szkółce piłkarskiej w Lipnicy Wielkiej.

INWESTYCJE

Firma cały czas się rozwija i rozszerza zasięg działania sieci bezprzewodowej. Już niebawem powstaną nowe nadajniki  w miejscowości Orawka.

Pragniemy również poinformować, że już niedługo w ofercie RANET będzie usługa telefonii cyfrowej. Będzie to alternatywna oferta do tradycyjnej telefonii stacjonarnej i będzie  oparta na technologi transmisji IP. Do działania telefonu nie będzie potrzeba tradycyjnej linii telefonicznej wystarczy dostęp do Internetu.

© 2018 WordPress Theme. Powered By WordpressProjekt